• info@ucoffee-machines.com
 • График работы: Пн-Пт: 08:00 - 19:00, Сб: 10:00 - 16:00 Вс: выходной
 • +38 044 221 55 33
 • +38 067 494 55 33
 • +38 067 650 55 33

Ремонт кавоварок (електроніка)

Ремонт кавоварок і кавоварок в Києві — комплексно, швидко і якісно

Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава.
(Джон Голсуорсі)

Раніше такий вишуканий напій, як смачно приготований кави був доступний лише деяким людям. Сьогодні ж його можна замовити будь-де — в кафе, ресторані і навіть на роботі. Більшість людей вже не уявляє свій день без цього божественного і незабутнього напою з багатим смаком і насиченим ароматом. Кава став незамінним атрибутом сучасності, а його різновид і велика кількість видів напою не залишать байдужими найвибагливіших гурманів.

Можливість випити чашечку якісного ароматної кави зі смачною пінкою, який може бути виготовлений за різною рецептурою, з’явилася завдяки спеціальним кавових машин і кавоварок. Вони можуть бути професійними, побутовими, автоматичними. Численні всесвітні виробники щодня змагаються за право бути кращими на ринку апаратів з виготовлення кавових напоїв. А оскільки така техніка належить до обладнання високого класу, то ремонт і обслуговування кавоварок теж повинні бути на висоті і забезпечувати максимальну продуктивність і довговічність апарату.
Типи кавоварок і їх несправностей

Наш сервісний центр «Ucoffee-machines» — це сучасний підхід до обслуговування практично будь-яких моделей з лінійки кавового обладнання. Ми готові надати Вам високоякісне сервісне обслуговування, яке включає класифікованої діагностику, виявлення несправностей і ремонт кавоварок в Києві. Для справжніх майстрів, які добре знають технологічні тонкощі апаратів, не має значення те, яка у кавоварки конфігурація, складність поломки або панель керування. Ми проведемо обслуговування і ремонт кавоварок в Києві будь-якого типу, таких як:
1. Еспрессо;
2. Автоматична;
3. Професійна;
4. Капсульна.

Для того, щоб Ваша кавоварка працювала злагоджено і чітко, ми зробимо повну діагностику, чистку і промивку машини і всіх необхідних її складових. Також наші фахівці максимально швидко зможуть зробити заміну поламаних деталей і елементів кавового обладнання.
Для багатьох власників кафе і ресторанів важливо знати, де можна знайти сервісний центр, який готовий надати професійну допомогу і ремонт професійних кавоварок в Києві в найкоротші терміни, з виїздом майстра на місце і за адекватними цінами. Вважайте, що ви вже знайшли такий центр в особі нашої компанії «Ucoffee-machines».
З якими ж типовими несправностями і поломками ми стикаємося практично щодня? Є основні види поломок, які найбільш поширені, а також інші, більш рідкісні несправності:

 • Пристрій не вмикається;
  • При включеній машині вода в апарат не подається;
  • Кава виходить занадто гарячим або, навпаки, занадто холодним;
  • Напій виходить слабо завареним;
  • Знос внутрішніх деталей;
  • Неправильні налаштування в кавомашині;
  • Протікають прокладки та інші проблеми.

У всіх цих і інших випадках буде проведено ремонт і обслуговування кави автоматів на високому рівні. Вам не доведеться витрачати час на пошук фахівців в різних компаніях, які змогли б усунути виниклі неполадки саме Вашої кавомашини.

Діагностика кофеаппарата і не тільки

У нашій практиці іноді зустрічаються такі випадки, коли ремонт застарілої моделі кофеаппарата матиме майже таку ж вартість, що і покупка нового кавового автомата. Таке можливо тоді, коли деталі, необхідні для його ремонту, вже зняті з виробництва. Щоб власник міг оцінити і зважити всі «за» і «проти», ми б порекомендували Вам скористатися такою зручною і вигідною послугою, як діагностування кавового обладнання. Ви зможете усвідомити для себе, наскільки доцільним буде для вас ремонт і що робити далі: проводити ремонт старого кавового обладнання або купувати нову кавоварку.
У будь-якому випадку наш сервісний центр «Ucoffee-machines» гарантує, що яким би не був ваш вибір, ми зробимо ремонт професійних кавоварок, відновимо окремі деталі і навіть цілі вузли апарату. А також ви можете розраховувати, що у нас є всі можливості для того, щоб провести такі операції:

— Відновлення плати управління;

— Реставрація живлення;

— Реставрування всіх механізмів;

— Модульна заміна головних елементів (помпи, пароблок).

— Відновлення електронних плат кавоварок

— Відновлення електронних плат кавових автоматів

— Діагностика електронних плат кавових автоматів заміна електронних схем кавоварок

— Програмування електронних плат кавових автоматів

— Програмування електронних плат кавоварок

— Програмування електронних схем кавоварок і ремонт електронних плат кавових автоматів

— Ремонт електронних плат кавоварок

— Ремонт електронних схем кавових автоматів

— Відновлення електронних схем кавових автоматів

— Заміна електронних плат кавових автоматів заміна та електронних схем кавових автоматів

— Програмування електронних плат кавових автоматів

— Програмування електронних схем кавових автоматів

Сервісний центр «Ucoffee-machines» гарантує Вам ремонт кавоварок в Києві на вищому рівні. Наші досвідчені фахівці самі приїдуть до Вас і виконають свою роботу якісно, ​​ефективно і швидко.

Завдяки нашому сервісу Ви зможете заощадити не тільки гроші, але і дорогоцінний час. Ми подбаємо про те, щоб Ваша кавоварка прослужила ще багато років і радувала Вас і Ваших клієнтів якісним, смачним і ароматною кавою.

 

 

Консультація:

 

 

Свяжитесь с нами :

phoneОтдел продаж оборудования +38 044 221 55 33 | +38 067 650 55 33 | +38 067 654 55 33

phoneОтдел продаж запчастей +38 067 242 55 33

phoneОтдел ремонта +38 067 262 55 33

phoneКонтроль качества сервиса +38 067 404 55 33

phoneИнформационная поддержка: info@ucoffee-machines.com