+38 067 654 55 33
+38 067 654 55 33
Відділ ремонту
+38 067 654 55 33
Відділ продажу запчастин
+38 067 654 55 33
Відділ продажу обладнання
+38 067 654 55 33
Інформаційна підтримка

Київ, вул. Вадима Гетьмана, 27
Пн-Чт: 09:00 - 19:00
Пт: 09:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 16:00
Заявка на ремонт Кошик
0

Про компанію

Як все починалося?

«Почалася ця кавова історія з двох братів-студентів, далекого 2004 року поїхали брати в кредит мобільний телефон, а, вийшовши з магазину, помітили незвичайний для маленької Умані кавовий апарат. Тоді ніхто і подумати не зміг би, що хвилинне пиття кави біля магазину стане зародженням компанії під назвою «Ucoffee»», - згадує старший брат Олександр: «Згодом я поїхав до Києва працювати, а Вова, перебуваючи в Умані, поцікавився роботою кавових апаратів і тим, де їх можна взяти у найм. Виявилося, що адреса збігалася з моїм місцем роботи, тож я вирішив туди зайти. Так ми й орендували наш перший апарат. Згодом їхня кількість збільшувалася. »
"А я в цей час навчався у школі." - Згадує молодший брат Сергій: «У 10-11 класі займався платіжними терміналами, але, розуміючи, що Умані мало можливостей, вирішив перейняти ідею братів і попросити їх допомогти з вендинговими апаратами. Разом зі старшими братами ми орендували 3 апарати через компанію «Партнер» у Черкасах. Їх ми розставили по Умані. Подумали, що мені на перший курс буде достатньо п'яти платіжних та трьох вендінгових апаратів. Але доля внесла свої корективи і я вступив до КПІ, тому все, що було в Умані, залишив батькові. Тут довелося поєднувати справу з навчанням. А коли закінчив 4 курс, Олександр із Володимиром привезли перші 2 автомати з-за кордону та навчилися їх ремонтувати. Коли згодом купили ще 10 вендінгових машин, то отримали у подарунок 2 кавоварки, з якими не знали, що робити, тож вирішили віддати їх мені. Ремонт та реалізація тривали близько 4 місяців.
Свою першу кавоварку я продав 29 грудня 2011 року, після чого зрозумів, що в цьому є сенс і почав активно займатися цією справою».

Чому саме ця галузь?

«Кавовий бізнес завжди давав нам можливість займатися чимось іншим. Є така золота фраза, яку любить середній брат, що говорить, у кавовій справі немає бувалих, тобто людей, які це робили. Якщо ти берешся за каву, то працюєш із нею все життя, бо це дуже цікавий та прибутковий бізнес», – розповідає Олександр.
«Кава як була ароматною 200 років тому, так і пахне через 200 років», - додає Сергій.

Чому ви називаєтесь "Ucoffee"?

«Нам часто ставлять це питання, адже у людей виникає багато версій: дехто думає, що U символізує першу літеру нашого рідного міста Умані, дехто асоціює її з Україною, дехто надає за співзвучністю з англійським словом you. Справді, кожен може знайти у цій назві щось своє. Тому нехай це поки що залишиться таємницею» – інтригує Сергій.

Чому саме такий поділ відділів між братами? Чи це випадково?

«Ми одразу зрозуміли, що має бути якийсь поділ, щоб кожен мав власне поле діяльності, але працював на спільну справу. Тому вирішили поділити компанію на відділи: "HoReCa", "Vending", "Coffee." І зараз кожен може розвиватись у власній сфері».

Чим займається кожен відділ?

Відділ «HoReCa» має спеціалізований сервісний центр з ремонту кавового обладнання будь-якого типу, хай то буде кавоварка для дому, професіонал у кафе або суперавтомат. Ремонт здійснює штат висококваліфікованих інженерів.
Також тут представлений широкий асортимент запчастин, а у виставковому залі кожен може підібрати та купити кавоварку до душі для дому чи бізнесу.
Відділ Vending займається продажем та сервісом вендингового обладнання, продажем запчастин, платіжних систем, сервісом платіжних систем та виїзним сервісом.
Відділ «Coffee» продає вендінгові інгредієнти: каву, шоколад, сухе молоко та одноразовий посуд.

Назвіть ключові конкурентні переваги обладнання та інгредієнтів Ucoffee

"У нас величезний вибір кавового обладнання різних компаній, які ми самостійно експортуємо із Західної Європи без посередників", - розповідає Володимир.

Що є запорукою успіху у цьому бізнесі?

«Наше гасло: «Сімейна компанія Ucoffee як єдине ціле». На першому місці – сімейні цінності. Саме тому відділи так тісно співпрацюють, адже кожному з них керує якийсь брат.

Ми дуже схожі на героїв діснеївського мультика, де один брат – оптиміст, другий – песиміст, а третій – реаліст. Хоча у різних випадках приміряємо різні ролі. Наприклад, у міжнародній діяльності Володимир – оптиміст, Сергій – песиміст, а я – реаліст», - Міркує Олександр: «Та у розв'язанні будь-якого питання завжди є хтось третій, хто в змозі знайти «золоту середину».

Розкажіть про свою команду співробітників. Чому такий молодий колектив?

«Наша компанія теж молода, вона поступово розвивається, тому ми шукаємо креативних людей зі свіжими ідеями, які могли б швидко опанувати базові навички та привнести в справу щось нове. Молодь не мислить стереотипами, а це в нашій справі дуже важливо».

Як ваші співробітники можуть підвищити рівень кваліфікації? Чи мають вони для цього відповідну мотивацію?

Кожен наш співробітник розуміє, що від якості його роботи залежить ефективність компанії. Усі працюють на результат, який постійно покращується. Керівництво, своєю чергою, робить все можливе для забезпечення оптимальних робочих умов, підтримки фізичного та морального здоров'я, підвищення рівня кваліфікації та організації відпочинку.

Двічі на рік компанія їде на корпоративні навчання, де проводяться тренінги з саморозвитку, роботи у колективі та взаємодопомоги. Також проводяться ігри, які об'єднують та відчувають колектив.

Ще однією радістю для співробітників є одяг із логотипом компанії. Ми поповнюємо шафи щосезонно для того, щоб за будь-якої погоди наші співробітники почувалися комфортно.

Клієнти приїжджають до вас до офісу, як додому. Як вам вдалось такого досягти?

Ми вже говорили про сімейні цінності та дружню атмосферу, яка поширюється не лише на трьох братів, а й на колектив та клієнтів.
Клієнт – пріоритет №1, тому ми робимо все можливе, щоб він почував себе комфортно у нас.

Розкажіть про свій сервісний центр

У нашій компанії працює великий колектив, який складається з менеджерів та інженерів. Зазвичай клієнти власноруч привозять кавоварки та віддають сервіс менеджеру. Він записує проблеми та контактні дані клієнта та надає кавоварці сервісний номер. Далі за справу береться інженер, діагностує апарат і повідомляє клієнта про причину поломки та варіанти її усунення. Коли клієнт дає згоду, відбувається ремонт. Після закінчення ремонту людині, яка принесла кавоварку, повідомляють про те, що його апарат готовий. Після дзвінка клієнт може в будь-який момент прийти та отримати свою справну кавоварку.

З якими проблемами ви стикаєтесь та як їх вирішуєте?

У нас немає проблем, є завдання, які ми самі собі ставимо і плани, які будуємо. Зараз, як і раніше - це розвиток та розвиток компанії.

947

Ще статті